Rozstrzygnięcie konkursu recytatorskiego "Żyję zdrowo, odlotowo"

GRATULACJE!

Profilaktyczny konkurs recytatorski „Żyję zdrowo, odlotowo – Mój zdrowy styl życia”  został rozstrzygnięty. W konkursie brali udział uczniowie klas I – III żyrardowskich szkół podstawowych oraz gmin powiatu żyrardowskiego. Poziom konkursu był wyrównany i trudno było wybrać najlepszych. Ale mamy już wyniki! Jury wyłoniło laureatów. Miło nam, poinformować, że uczennica naszej szkoły Helenka Litwenicka z klasy Ib zajęła I miejsce w profilaktycznym konkursie recytatorskim. Zwycięstwo zapewniała sobie recytacją wiersza  Barbary Lewandowskiej pt. "Na zdrowie".

Uczniowie naszej szkoły, którzy otrzymali wyróżnienie:

Filip Leśniak, klasa IIb

Kornelia Boczkowska, klasa Ib

Hanna Kalińska, klasa Ib

Dominik Suwała, klasa IIIa

Każdy z uczestników konkursu otrzyma nagrodę, która zostanie wręczona po przerwie świąteczno-zimowej.

Profilaktyczny konkurs recytatorski „Żyję zdrowo, odlotowo – Mój zdrowy styl życia”  realizowany był w ramach  zadania publicznego „Wspieranie realizacji programów służących profilaktyce uzależnień i promocji zdrowego stylu życia z uwzględnieniem działalności kulturalnej i sportowej dzieci, młodzieży, studentów i ich rodziców/opiekunów. Program „Żyję zdrowo, odlotowo”. Zadanie było dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.