UWAGA CZYTELNICY!

Biblioteka funkcjonuje - codziennie od godz. 8:00 do godz. 16:00

UWAGA CZYTELNICY!
                             Informujemy, że od dnia 9 listopada 2020 roku biblioteka szkolna będzie czynna, jednak na nowych zasadach,                              związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym i koniecznością zadbania o nasze wspólne bezpieczeństwo.
Książki będą wydawane bezpośrednio przez bibliotekarza, obowiązuje zakaz wolnego dostępu do półek z książkami.
Do odwołania nieczynna będzie czytelnia.
Przyjęte książki od czytelników będą poddawane 72 godzinnej kwarantannie w przygotowanych do tego celu pudłach.
Prosimy aby uczniowie do biblioteki wchodzili pojedynczo, byli wyposażeni w maseczki, a podczas oczekiwania na
swoją kolej zachowywali bezpieczny dystans społeczny.
Zapraszamy do śledzenia strony internetowej szkoły w zakładce biblioteka szkolna, gdzie na bieżąco będziemy
aktualizować komunikaty dotyczące funkcjonowania naszej biblioteki i gdzie umieszczamy informacje odnośnie
literatury, kultury i edukacji dostępne bezpłatnie w internecie.

Marzena Wojtusiak i Bożena Krysiak
nauczyciele bibliotekarze